رئیس بنیاد لنگه خبر داد

دیدار با 200 ایثارگر شهرستان لنگه در سال جاری

تاریخ انتشارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب : ۳۳۹۲۷۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنگه گفت: امسال 200 دیدار با هدف تکریم و تجلیل از جامعه شاهد و ایثارگر صورت گرفته است.
دیدار با 200 ایثارگر شهرستان لنگه در سال جاری
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، سید هادی موسوی روز شنبه 24 خرداد ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: طرح سپاس و دیدار یکی از اقدامات مهم و ارزشمند است که در راستای بزرگ داشت مقام شامخ جامعه ایثارگران صورت می گیرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنگه با بیان اینکه بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات ایثارگران با حفظ جایگاه و منزلت این عزیزان انجام می شود، افزود: برای خدمت رسانی، قدردانی از پایداری، شکیبایی، گذشت و در حقیقت ادای احترام کردن به مقام والای ایثارگران سعادت عرفانی و معنوی نیاز است.
موسوی ادامه داد: مسئولان و کارکنان این نهاد در شرایط خاص و مناسبت های مختلف با تعدادی از خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان دیدار می کنند.
وی با اشاره به اینکه بیماری کرونا محدودیت ها و ممنوعیت هایی برای همه جوامع ایجاد کرده است، گفت: در هنگام دیدار با جامعه ایثارگران، فاصله گذاری اجتماعی و توجه به نکات بهداشتی حائز اهمیت بوده تا لطمه ای به سلامت این عزیزان وارد نشود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنگه ضمن بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون با 200 خانواده دیدار شده است، تصریح کرد: همه دیدارها هدفمند و جهت شناسايي نیازها و انعكاس آن به حوزه‌ هاي تخصصي مربوطه جهت رفع و رسیدگی انجام گرفته است.
گفتنی است؛ شهرستان لنگه در 180 کیلومتری بندرعباس قرار دارد که 123 شهید، 122 جانباز و 47 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار واحد هرمزگان