اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی «ده درس پيرامون امر به معروف و نهی از منکر»

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب : ۳۳۹۴۳۱
مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع کتاب «ده درس پيرامون امر به معروف و نهی از منکر» استاد قرائتی در بین کارکنان بنیاد و اعلام برندگان آن خبر داد.
اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی «ده درس پيرامون امر به معروف و نهی از منکر»
به گزارش «ایثار»، عباس کاهه درباره چگونگی برگزاری این مسابقه گفت: مسابقه کتابخوانی با موضوع کتاب «ده درس پيرامون امر به معروف و نهی‌ازمنکر» استاد قرائتی، به مناسبت اربعين حسينی (ع) و به همت حوزه نمايندگی ولی‌فقيه و همکاری اداره کل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف ترويج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر ويژه کارکنان بنیاد سراسر کشور برگزار شد.
مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار کرد: از ميان 960 نفر شرکت کننده در اين مسابقه تعداد 323 نفر به سوال‌ها پاسخ صحيح دادند که پس از قرعه کشی به 15 نفر هديه نقدی اهداء می‌شود.
لعيا پورحسين، آرزو ميفور، مهناز نعيمی، فاطمه ابراهيمی‌نژاد جلال‌آباد، زينب خيرخواه، سهيلا رسالت، نسيم گوزل‌پور، عليرضا فيروزی، مهدی قبادی، ابوالفضل انصاريان، سيدمحمدرضا آسوده، محمد زمانيان، سيروس شيخ‌ساران، عليرضا قرطاس و احمد معماری‌اردستانی برندگان این مسابقه هستند.
انتهای پیام/