کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

معاون تعاون بنیاد هرمزگان:

شرمنده و مدیون صبر خانواده های شهدا هستیم

25 خرداد 1399 ساعت 17:59

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثار گران استان هرمزگان گفت: صبر، استقامت، عدم توقع و نیت خالص خانواده معظم شهدا ما را بیشتر شرمنده و مدیون کرده است.


به گزارش ایثار واحد هرمزگان، یوسف زرنگاریان در دو روز متوالی، 24 و 25 خرداد به شهرستان لنگه رفت و ضمن دیدار با خانواده های معظم شهیدان «خالد ناصری»، «اسماعیل فرهادی»، «علی کمال زاده»، «عباس صنعتی» و «عبدالله زنگیان» از این عزیزان تجلیل و دلجویی کرد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثار گران استان هرمزگان تصریح کرد: برای پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران لازم است، ابتدا به ریشه آن که همانا ایثارگران هستند، توجه ویژه کرد.
زرنگاریان ضمن بیان اینکه شهدا، جانبازان و آزادگان با ایثار، شجاعت، ایمان، اراده قوی و اطاعت پذیری از ولایت مکر دشمنان را خنثی کردند، افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در زمره ارزش های والایی است که انسان های متعهد به دنبال ترویج آن هستند.
وی ادامه داد: اگر رشادت ها و خدمات جامعه ایثارگری به خوبي براي مردم معرفي شود، تأثیرات مطلوب و بسزایی در جامعه خواهد داشت.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثار گران استان هرمزگان با بیان اینکه دیدارها به منظور تجلیل، دلجویی، بررسی و رفع مشکلات ایثارگران صورت می گیرد، افزود: صبر، استقامت، عدم توقع و نیت خالص خانواده معظم شهدا ما را شرمنده و مدیون کرده است.
گفتنی است؛ در این دیدارها سید هادی موسوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنگه نیز حضور داشت.
انتهای پیام/
 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان

 


کد مطلب: 339445

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/339445/شرمنده-مدیون-صبر-خانواده-های-شهدا-هستیم

ايثار
  http://www.isaar.ir