شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۳۳۹۵۸۰
مدیرکل بنیاد گلستان اظهار کرد: شهدا و ایثارگران مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و همه باید ادامه دهنده راه شهدا و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم .
شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
اسرافیل وزیری در گفتگو با خبرنگار ایثار گلستان اظهار کرد: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و دفاع کنیم.
وی با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است خاطرنشان کرد: شهادت  والاترین  توفیقی است که  نصیب شهدا شده است.
وی ضمن اینکه یاد شهدا موجب آشنایی بیشتر جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد، افزود: تداوم فرهنگ غنی و بلند شهادت در گرو آشنایی نسل های جوانان با زندگی و شخصیت شهدای گرانقدر است.
وی تصریح کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم فرزندان خود در راه دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب ایثار و از خود گذشتگی را معنایی دیگر بخشیدند.
این مقام مسئول گفت: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.
شهید سید مهدی حسینی واعظ در تاریخ 1 فروردین 1340 در شهرستان رامیان دیده به جهان گشود و در تاریخ 22 اسفند 1363 در منطقه جنوب و در عملیات بدر بر اثر اصابت ترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت نائل گشت.
شهید سید محسن حسینی واعظ در تاریخ 14 بهمن 1341 در شهرستان رامیان دیده به جهان گشود و در تاریخ 19 دی 1365 در منطقه عملیاتی شلمچه و بر اثر اصابت ترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت نائل گشت.


انتهای پیام/