سرکشی از دو خانواده شهید به مناسبت برگزاری « رزمایش شهدای مسلمان کُرد »

تاریخ انتشارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۰
کد مطلب : ۳۴۰۰۴۷
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت المقدس کردستان در راستای برگزاری رزمایش اقتدار سپاه با نام شهدای مسلمان کُرد، از دو خانواده ی شهید کریمی و شهید شجاعی در شهرستان دیواندره سرکشی و تجلیل بعمل آمد.
سرکشی از دو خانواده شهید به مناسبت برگزاری « رزمایش شهدای مسلمان کُرد »
به گزارش ایثار واحد کردستان و به نقل از سایت خبری آفتاب دل، بتول سرکانی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در دیدار با همسر شهید منصور کریمی در شهرستان دیواندره بر نقش بی بدیل مادران و همسران شهدا در تربیت موفق فرزندانی انقلابی تاکید کرد.

وی گفت: نقش بی‌بدیل مادران و همسران شهدا در تربیت موفق فرزندان انقلابی که میراث داران شایسته شهدا هستند باید بعنوان الگوی عملی در جامعه تبیین و ترویج شود.

سرکانی با بیان اینکه قطعا اجر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران کمتر از اجر جهاد و شهادت نیست خاطرنشان کرد: نقش‌آفرینی همسران شهیدان در عرصه خانواده و اداره هنرمندانه زندگی با وجود مشکلات هشت‌سال دفاع مقدس و زحمات شبانه‌روزی این تلاشگران بی‌ادعا، ولی مثبت و اثرگذار، صحنه‌های ارزشمند و باشکوهی در دفتر افتخار زنان تاریخ این سرزمین ثبت کرد، تا جایی که برخی جنبه‌های زندگی آنان می‌تواند الگو و راهنمای زندگی زنان عصر حاضر باشد.

همچنین مسئول بسیج جامعه زنان استان کردستان با مادر شهید حسن شجاعی در شهرستان دیواندره دیدار کرد و در پایان از این خانواده ها تجلیل بعمل آمد.