خانواده معظم شهدا در خط مقدم پیشگیری و مقابله با کرونا حضور فعال دارند

تاریخ انتشارسه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۳۴۰۱۱۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر گفت: رزمندگان ۸سال دفاع مقدس با توجه به تجربه‌ای دارند و مادران، پدران و فرزندان بسیاری از شهدا و ایثارگران در خط مقدم و پشتیبانی پیشگیری و مقابله حضور دارند
خانواده معظم شهدا در خط مقدم پیشگیری و مقابله با کرونا حضور فعال دارند
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در جلسه ای که با رئیس شبکه بهداشت شهرستان عجب شیر برگزار شد، گفت: به دلیل شرایط کنونی طرح سپاس (دیدار با خانواده مغزم شهدا و ایثارگران) و پیگیری وضعیت خانواده محترم شهدا و ایثارگران به‌صورت تلفنی صورت گرفت، در همین راستا۱۰۰۰ بسته بهداشتی با همکاری بخشداری مرکزی و شبکه بهداشت درمان شهرستان در چندین نوبت بین جانبازان ریوی و شیمیایی توزیع شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب‌شیر با اعلام این خبر گفت: تأمین کرامت و عزت خانواده‌های شهدا و ایثارگران از اولویت‌های کاری بنیاد است.
وی با تأکید بر اینکه دعای خیر خانواده شهدا در موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی اثرگذار است،‌ ادامه داد: تکریم خاندان شهدا و ایثارگران موجب حفظ و تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
عزت اله خماهانی رئیس شبکه بهداشت شهرستان عجب‌شیر افزود: کسب رضای خدا و خشنودی خانواده‌های شهدا باید در مسیر خدمت‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران سرلوحه قرار گیرد.
انتهای پیام