حفظ سلامت جامعه هدف و کارکنان اولویت اصلی بنیاد است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴
کد مطلب : ۳۴۰۱۹۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان گفت: با اوج گیری مجدد کرونا ویروس و وضعیت قرمز استان حفظ سلامت کارکنان و جامعه هدف بنیاد شهید اولویت اصلی این اداره است.
حفظ سلامت جامعه هدف و کارکنان اولویت اصلی بنیاد است
به گزارش ایثار واحد کردستان، با توجه به اوج گیری مجدد ویروس کرونا در کردستان و وضعیت قرمز این استان، در راستای سلامت کارکنان و جامعه هدف بنیاد شهید جلسه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در این اداره برگزار شد.
 
در ابتدای جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و همچنین گرامیداشت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: پیشگیری بهترین راه برای مقابله با ویروس کرونا است و موجب ارتقا و حفظ سلامت پرسنل و جامعه هدف بنیاد می شود.
 
رضا نجفی با بیان اینکه در زمان اوج گیری مجدد کرونا ویروس و وضعیت قرمز استان حفظ سلامت کارکنان و جامعه هدف بنیاد شهید اولویت اصلی این اداره است، گفت: رشد آگاهی عمومی و اطلاع رسانی به موقع و صحیح، موجب حفظ سلامت خادمان شهدا و ایثارگران بوده و از بروز و انتشار بیماری جلوگیری می کند.
 
وی یادآور شد: رعایت دقیق نکات بهداشتی، توزیع اقلام بهداشتی مانند ماسک، دستکش و ماده ضدعفونی کننده، تعطیلی جلسات غیر ضروری، قرار دادن توصیه های وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی کردستان در معرض دید همکاران و مراجعان در تمامی طبقات، نظارت و ضدعفونی مستمر فضاهای عمومی و کنترل و پایش دمای بدن همکاران و مراجعه کنندگان از جمله اقدامات صورت گرفته در بنیاد کردستان در راستای پیشگیری به هنگام از کرونا ویروس است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان تاکید کرد: همه کارکنان بایستی نکات پیشگیری را رعایت کنند و در صورت داشتن علائم سریعا به پزشک مراجعه نمایند.
 
نجفی ضمن تاکید بر حفظ سلامت جامعه ایثارگری افزود: در ایام اوج گیری مجدد ویروس کرونا و عدم امکان حضور در منازل جامعه هدف، به منظور حفظ سلامت و پیگیری مسائل درمانی والدین معظم شهدا و جانبازان طرح پایش سلامت به صورت غیرحضوری و با برقراری تماس تلفنی انجام شده و مسایل درمانی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در این تماس‌ها مورد پیگیری قرار گرفته است.