کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

گره گشایی از مشکلات جامعه ایثارگری توفیق الهی است

2 تير 1399 ساعت 8:33

مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و گره گشایی از مشکلات این قشر معزز سعادت الهی است.


به گزارش ایثار واحد گلستان؛ اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات عمومی با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر، گفت: شنیدن خواسته‌های جامعه هدف از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان شده و درنهایت به رفع این مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.
وی تصریح کرد: دیدار با خانواده‌هایی که از جان عزیزترین کسان خود گذاشته‌اند را وظیفه خود به‌عنوان یک خدمتگزار می‌دانیم و بار دیگر بر عهد و پیمان خویش برای ادامه راه این عزیزان ثابت‌قدم‌تر از گذشته می‌مانیم.
وی خاطرنشان کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس در جهت اعتلای ایران اسلامی باهمت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند در تمامی زمینه‌ها کشور را در جایگاه ممتازی در منطقه و جهان قرار دهند.
وزیری در پایان با توجه به شیوع مجدد ویروس کوئید 19 علی الخصوص در استان اظهار کرد: تمام تلاشمان را در راستای رفع مشکلات جامعه ایثارگری استان در دوران شیوع کرونا انجام داده و بنیاد گلستان تا اتمام این ویروس منحوس در کنار خانواده های معظم شاهد و ایثارگر خواهد ماند.
انتهای پیام/


 


کد مطلب: 340199

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/340199/گره-گشایی-مشکلات-جامعه-ایثارگری-توفیق-الهی

ايثار
  http://www.isaar.ir