به منظور تکریم ایثارگران صورت گرفت

دیدار با ایثارگران حاجی آباد به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات

تاریخ انتشارسه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : ۳۴۰۲۱۶
به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، با تعدادی از ایثارگران شهرستان حاجی آباد دیدار شد.
دیدار با ایثارگران حاجی آباد به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام شهبازی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی آباد و حجت الاسلام«محمد خانجانی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان، با خانواده شهیدان حسن قاسمی نژاد و محمود جعفری حاجی آبادی؛ جانبازان رمضان خوشکام و قاسم بکتاش دیدار و گفتگو کردند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد در حاشیه این دیدارها، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان، جزء محور های اصلی این نهاد بوده که به منظور تجلیل، دلجویی، بررسی و رفع مشکلات جامعه ایثارگری صورت می گیرد.
شهبازی احترام به آرمان های بلند شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را مایه افتخار و عزت ملت دانست و افزود: شهدا مسیر صحیح را به ما آموختند، برای اینکه پیرو راه ارزشمند و منویات این عزیزان باشیم باید خالصانه و بی ریا خدمت کنیم.
گفتنی است؛ شهرستان حاجی آباد در 165 کیلومتری بندرعباس قرار دارد که 118 شهید، 130 جانباز و 17 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
 الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان