​معاون توسعه بنیاد خراسان رضوی

روحیه انقلابی مهمترین ویژگی کارکنان بنیاد است

تاریخ انتشارسه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب : ۳۴۰۴۰۲
معاون توسعه بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی گفت: مهمترین مشخصه کارکنان بنیاد روحیه انقلابی است که به بهترین فرزندان این مرز و بوم خدمت می کنند.
روحیه انقلابی مهمترین ویژگی کارکنان بنیاد است
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، اسکندر کنارودی در جریان سفر به زاوه در نشست صمیمی با کارکنان بنیاد این شهرستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: اگر به تاریخ ایران به ویژه دوران انقلاب بنگریم، مهمترین عامل وحدت مردم، یک هدف مشترک بود که بر علیه رژیم ستم شاهی قیام کردند.
 معاون توسعه بنیاد شهیدوامورایثارگران خراسان رضوی  ادامه داد: این روحیه انقلابی نتیجه توکل به خدا، سمبل وحدت، تلاش صادقانه و پشتکار مضاعف است.
وی با بیان اینکه کارکنان بنیاد که از فرزندان ایثارگران نیز به شمار می روند، ادامه داد: انتظار می رود فرزندان شهداو ایثارگران نسبت به سایر آحاد مردم بیشتر تلاش کنند که خوشبختانه روحیه انقلابی در بین کارکنان شهرستان زاوه موج می زند.
معاون توسعه بنیادشهید و امورایثارگران خراسان رضوی خاطر نشان کرد: اکثر نیروهای بنیاد از نیروهای جوان، مومن و انقلابی به شمار می روند و امروز افتخار می کنیم که این نهاد مقدس به دست آینده سازان ایران اسلامی مدیریت می شود.
گفتنی است؛ شهرستان زاوه بنیادشهید وامورایثارگران پرونده 113 شهید، 306 جانباز و 17 آزاده را تحت پوشش خود دارد.
انتهای پیام/