با آغاز دهه کرامت

​حضور کاروان "زیر سایه خورشید" در بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷
کد مطلب : ۳۴۰۴۷۵
همزمان با آغاز دهه کرامت،کاروان زیر سایه خورشید حاملان پرچم متبرک بارگاه منور حرم امام علی بن موسی الرضا (ع) در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، حضور یافتند.
​حضور کاروان "زیر سایه خورشید" در بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم
به گزارش ایثار واحد استان قم، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در این مراسم گفت: امروز مفتخر به خدمت گذاری 80 هزار نفر از جامعه بزرگ ایثارگران در استان قم هستیم،6000شهید، 12000جانباز و 600 آزاده از افتخارات این استان در دوران دفاع مقدس است.

حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: در کنار این جمعیت مفتخر به خدمت رسانی به 5000 زایر و مهاجری که در جوار بارگاه منور کریمه اهل بیت (س) سکونت گزیده اند نیز هستیم که با احتساب خانواده ایشان این جمعیت به 20000نفر می رسد.

وی اذعان داشت: در مدت کوتاه خدمت در این استان شاهد خدمات خالصانه و بی دریغ کارکنان و خادمان شهدا و ایثارگران بوده ام به ویژه در روزهای سخت انتشار کرونا و تلاش های کارکنان بنیاد حتی در روزهای تعطیل نشان از اخلاص و علاقه آنان به خدمت شهدا و ایثارگران دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: با عنایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه (س) کشورمان و ملت ما از شر این ویروس منحوس نجات یافته و دوباره بتوانیم به زیارت حرمین شریف مشتاقانه شرفیاب شویم.
 
در این مراسم نماینده کاروان زیر سایه خورشید با تاکید بر اینکه خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند تاکید کرد: ما از طرف عزیزی آمده ایم که خود شهید، فرزند شهید، پدر شهید است امید است، با این بیرق سبز رضوی مجموعه تلاشهای مخلصانه و مومنانه شما در استان شهید پرور قم در پرتو الطاف حضرت علی بن موسی الرضا (ع) قرار گیرد.

وی تاکید کرد: شما قدر و جایگاه موقعیتی که دارید را در این شهر مذهبی در خدمت به شهدای شاخص و با کرامت قم که با اخلاص و به دور از نام و شهرت فقط برای رضای خدا جان خویش را در راه اسلام تقدیم کردند ، بدانید.
در این مراسم مدیحه سرایی در مدح ثامن الحجج (ع) و خواهر گرامیشان حضرت فاطمه معصومه (س) توسط مداح کاروان صورت گرفت. و تبرکات حرم رضوی بین حاضران نیز توزیع گردید.

همچنین نشان حرم رضوی توسط خادمان رضوی به مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران اهدا گردید.