مدیرکل بنیاد هرمزگان:

دعای خیر والدین شهدا، گام های ما را استوار می کند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۳۴۰۵۷۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: دعای خیر والدین شهدا باعث می شود، در مسیر اعتلا و پیشرفت گام های استوارتری برداریم.
دعای خیر والدین شهدا، گام های ما را استوار می کند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی سه شنبه سوم تیر در سفر یک روزه خود به شهرستان بندر خمیر، با خانواده شهیدان حسین و علی اکبر لشتغانی پور دیدار کرد و اظهار داشت: در تمام لحظات زندگی به دعای دلسوزانه پدران و مادران شهدا محتاج هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ضمن بیان اینکه کسب رضایت جامعه ایثارگران ما را در برابر فراز و نشیب های زندگی بیمه می کند، افزود: دیدار، دلجویی، تجلیل و تکریم والدین معظم شهدایی که در تحقق ارزش های نظام اسلامی سهم بسزایی دارند، یک امر واجب است.
ناوکی با اشاره به اینکه منزلت، ارزش و عظمت ایثارگران را باید در فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری استنباط و درک کرد، ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی با نام و مقام شامخ شهدا و ایثارگران ماندگار خواهد بود.
وی یکی از راه های رسیدن به موفقیت را وجود مبارک، مفتخر، صبور و مقاوم والدین شهدا دانست و گفت: دعای خیر این عزیزان باعث می شود، در مسیر اعتلا و پیشرفت گام های استوارتری برداریم.
گفتنی است؛ شهید علی اکبر لشتغانی پور بیستم تیر 1341، در شهرستان بندر خمیر دیده به جهان گشود و 15 دی 1358، در بندر لنگه مورد سوء قصد گروه های ضدانقلاب قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمد؛ همچنین شهید حسین لشتغانی پور، دوم تیر 1339، در شهرستان بندر خمیر چشم به جهان گشود و 22 تیر 1361، بر اثر اصابت ترکش در شلمچه شربت شهادت نوشید.
انتهای پیام /


الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان