تجلیل از جانبازان 70 درصد سمنان به مناسبت برگزاری کنگره بین المللی "نفس های سوخته "

تاریخ انتشاريکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۲
کد مطلب : ۳۴۱۰۴۷
همزمان با برگزاری کنگره بین المللی " نفس های سوخته " و " قربانیان حقوق بشر آمریکائی " از دو تن از جانبازان 70 درصد استان سمنان نیز با اهداء لوح تقدیر ، سپاسگزاری و تجلیل به عمل آمد .
تجلیل از جانبازان 70 درصد سمنان به مناسبت برگزاری کنگره بین المللی "نفس های سوخته "
به گزارش ایثار واحد سمنان ، دومین کنگره بین المللی " نفس های سوخته " و " قربانیان حقوق بشر آمریکائی " عصر شنبه 7 تیرماه 99 با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ،  جمعی از مسئولان ارشد بنیاد و خانواده های شهدا و ایثارگران  در سالن جلسات جانباز شهید رسول زاده تهران و به شکل همزمان بصورت ویدئو کنفرانس در سالن جلسات بنیاد سمنان برگزار شد .
در نشست استانی این کنگره که با حضور مدیران و مسئولان ارشد دستگاه های فرهنگی و مشاور استاندار در امور ایثارگران صورت پذیرفت حاضران به استماع و رصد برنامه های اجرائی ستاد مرکز پرداختند . در نشست ستاد مرکزی بنیاد ، حجت الاسلام کاویانی ، معاون فرهنگی و پژوهشی ، مدیر کل سازمان منع سلاح های شیمیایی ، استاندار آذربایجان غربی ، دکتر ظریف ، وزیر امور خارجه ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و مهندس سعید اوحدی ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در مورد سوابق شرارت و فتنه انگیزی آمریکا خصوصا جنایت ضد بشری استکبار جهانی در بمباران منطقه سردشت و حلبچه ، سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس در آبهای خلیج فارس ، ترور شخصیتهای بلند پایه نظام از جمله دکتر بهشتی و ... به تفصیل سخن گفته و جنایتهای شیطان بزرگ را محکوم کردند .
همزمان با این مراسم ، در سالن جلسات بنیاد سمنان نیز از دو تن از جانبازان 70 درصد استان به پاس سلحشوری و فداکاری انان در جبهه های حق علیه باطل ، با اهداء لوح تقدیر سپاسگزاری و تجلیل به عمل آمد .