در پنجمین سفر شهرستانی سال 99 صورت گرفت

نشست مدیرکل بنیاد هرمزگان با کارکنان بنیاد بندر لنگه

تاریخ انتشاريکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۸
کد مطلب : ۳۴۱۱۴۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در سفر یکروزه به بندرلنگه، در نشستی صمیمی با کارکنان بنیاد این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
نشست مدیرکل بنیاد هرمزگان با کارکنان بنیاد بندر لنگه
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی یکشنبه هشتم تیر ماه در نشست صمیمی با کارکنان بنیاد شهرستان بندرلنگه، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا، به ویژه شهید محمد حسینی بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش، گفت: تمام تلاش خود را به کار گیرید تا با برخورد مناسب و ارائه خدمات شایسته بتوانید رضایتمندی خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان را جلب کنید.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان دیدار، تکریم و تجلیل از ایثارگران را اقدامی معنوی دانست و افزود: خدمت به این عزیزان لطف و موهبت عظیمی است که خداوند نصیب انسان های خاص کرده است، اگر به خاطر این اجر و نعمت خدادادی شکرگزار نباشیم در حق خود جفا کرده ایم.
وی با بیان اینکه غفلت نسبت به مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر یک حق الناس و گناه نابخشیدنی است، ادامه داد: طرح ‌ها و برنامه‌ ها به ویژه دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر در قالب طرح سپاس، موقعیت خوبی است که مشکلات آنان را مورد شناسایی و بررسی قرار دهید و در اسرع وقت با برنامه ریزی و مدیریت حساب شده رفع کنید.
ناوکی تأکید کرد: ضروری و واجب است، مسائلی نظیر اشتغال و وضعیت اقتصادی ایثارگران با حساسیت و جدیت ویژه ای دنبال شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان پیگیری و رسیدگی به وضعیت آموزشی دانش آموزان و دانشجویان را جزء فعالیت ها و اهداف مهم فرهنگی، علمی و اجتماعی دانست و گفت: هر انسانی که به فرزندان شهدا و ایثارگران همچون فرزندان خود توجه کند، به یقین مورد توجه الطاف خداوند، ائمه اطهار(س) و شهدا خواهد بود.
در پایان کارکنان این نهاد، توسط مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل و قدردانی شدند.
گفتنی است؛ شهرستان بندر لنگه در 180 کیلومتری بندرعباس قرار دارد که 123 شهید، 122 جانباز و 47 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان