21 داوطلب شاهد و ایثارگر بدون احتساب سهمیه حائز رتبه‌های زیر 100 شدند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب : ۳۴۱۴۹۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: 21 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون احتساب سهمیه ایثارگران حائز رتبه‌های دو رقمی کشوری شدند.
21 داوطلب شاهد و ایثارگر بدون احتساب سهمیه حائز رتبه‌های زیر 100 شدند
به گزارش «ایثار» سردار یعقوب سلیمانی از موفقیت چشمگیر تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال جاری خبر داد و با تقدیر از دست‌اندرکاران طرح شاهد گفت: اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری و توجه خاص به مشاوره و هدایت تحصیلی از برنامه‌های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری بوده است.
وی خاطرنشان کرد: بی‌تردید کسب چنین رتبه‌هایی حاصل بهره‌گیری از استعداد و تلاش بی‌وقفه و مجدانه داوطلبان شاهد و ایثارگر در عرصه کسب علم بوده و مایه فخر و مباهات است که فرزندان شهدا و ایثارگران معزز همچون پدران خود اسوه‌های همیشه جاودان در عرصه‌های مختلف با تکیه بر ایمان و پشتکاری وصف‌ناپذیر پیشتاز و موفق هستند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد در ادامه گفت: کسب رتبه‌های بالای آموزشی بدون احتساب سهمیه و در رقابت علمی کاملاً آزاد، تبلیغات منفی بدخواهان در خصوص سطح کیفی آموزش جامعه معزز و پرتلاش ایثارگری را به‌طور کامل خنثی می‌کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در 5 سال گذشته در مجموع تعداد 106 نفر از ایثارگران عزیز حائز رتبه زیر 100 کشوری شده‌اند، لذا کسب رتبه‌های دو رقمی کشوری 21 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون امسال، در مقایسه با جامعه آماری کل، بسیار افتخار انگیز است.
انتهای پیام/