فداکاری شهدا و ایثارگران قابل وصف نیست

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۳۴۱۵۶۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نورآباد در دیدار با ایثارگران گفت فداکاری شهدا و ایثارگران قابل وصف نیست و عظمت آنها برای همیشه در تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد.
فداکاری شهدا و ایثارگران قابل وصف نیست
به گزارش " ایثار واحد لرستان " مرادعلی رضائی در دیدار با مادر آزاده شهید علی قدم کرمی و جانباز 25% ولی مراد پیری که روز گذشته به عمل آمد ضمن تعامل و پیگیری وضعیت این عزیزان گفت : فداکاری شهدا و ایثارگران قابل وصف نیست و عظمت آنها برای همیشه در تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد.
ریس بنیاد نورآباد تصریح کرد دیدار با خانواده ی معظم شهدا و ایثارگران باعث افزایش روحیه و ایجاد آرامش میشود ، دیدار ها در اصل انجام وظیفه و کسب روحیه کارکنان برای ادامه خدمت خالصانه به آنها می باشد.
وی در پایان یادآور شد بدلیل شیوع بیماری کرونا بیشتر دیدار ها بصورت تماس تلفنی می باشد ضمن اینکه دیدارهای حضوری را هم انجام می دهند .
گفتنی است : شهید علی قدم کرمی در سال 1340 متولد شد و پس از اتمام تحصیلات ابتدایی جهت کمک به امرار معاش پدرش به کار بنایی مشغول گردید با شروع جنگ تحمیلی راهی جبهه های جنگ حق علیه باطل شد که پس از رشادت های فراوان در سال 1363 در جبهه زبیدات به اسارت نیروهای بعثی در آمد که در اثر شکنجه و شرایط سخت اردوگاه های عراقی در سال 1367 به شهادت رسید که سرانجام پس از 4 سال از تاریخ عروجش پیکر مطهر وی به کشورمان برگشت و در زادگاهش به خاک سپرده شد.انتهای پیام/