رسیدگی به امور درمانی ایثارگران اولویت بنیاد است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب : ۳۴۱۶۲۳
معاون بهداشت و درمان بنیاد استان البرز تصریح کرد: رسیدگی به‌ موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت بنیاد قرار دارد.
رسیدگی به امور درمانی ایثارگران اولویت بنیاد است
به گزارش «ایثار»، محمد کریمی در نشست هم اندیشی ارائه خدمات درمانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران طالقان که با حضور میراحمدزاده مدیرعامل بیمه دی استان البرز و رییس شبکه بهداشت شهرستان طالقان و با هدف رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران و انعقاد قرارداد با مراکز درمانی شهرستان جهت رفاه حال بیشتر ایثارگران برگزار شد، گفت: رسیدگی به‌ موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت بنیاد قرار دارد.
وی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و کمترین وظیفه ما رسیدگی به وضعیت درمانی آن‌ها است و امید داریم بهترین شرایط برای این عزیزان فراهم شود.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: تمامی مراکز خدمات رسان درمانی به‌ ویژه بیمارستان‌ها باید با تمام قوا همت خود را در راستای حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران به‌کار ببندند و امورات این خانواده‌ها را در اولویت قرار دهند.
انتهای پیام/