کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رسیدگی به امور درمانی ایثارگران اولویت بنیاد است

11 تير 1399 ساعت 15:31

معاون بهداشت و درمان بنیاد استان البرز تصریح کرد: رسیدگی به‌ موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت بنیاد قرار دارد.


به گزارش «ایثار»، محمد کریمی در نشست هم اندیشی ارائه خدمات درمانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران طالقان که با حضور میراحمدزاده مدیرعامل بیمه دی استان البرز و رییس شبکه بهداشت شهرستان طالقان و با هدف رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران و انعقاد قرارداد با مراکز درمانی شهرستان جهت رفاه حال بیشتر ایثارگران برگزار شد، گفت: رسیدگی به‌ موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت بنیاد قرار دارد.
وی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند و کمترین وظیفه ما رسیدگی به وضعیت درمانی آن‌ها است و امید داریم بهترین شرایط برای این عزیزان فراهم شود.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: تمامی مراکز خدمات رسان درمانی به‌ ویژه بیمارستان‌ها باید با تمام قوا همت خود را در راستای حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران به‌کار ببندند و امورات این خانواده‌ها را در اولویت قرار دهند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 341623

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/341623/رسیدگی-امور-درمانی-ایثارگران-اولویت-بنیاد

ايثار
  http://www.isaar.ir