بیرق حرم رضوی در دیواندره مهمان مزار شهید شکری شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۳
کد مطلب : ۳۴۱۷۱۳
همزمان با ایام دهه کرامت در مراسمی با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران و نیروهای نظامی و انتظامی با رعایت پروتکل های بهداشتی، بیرق متبرک حرم امام رضا (ع) مهمان مزار شهید شکری شد.
بیرق حرم رضوی در دیواندره مهمان مزار شهید شکری شد
به گزارش ایثار واحد کردستان، مزار شهدای شهرستان دیواندره روز چهارشنبه به عطر و بوی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) متبرک شد و بیرق مطهر امام رئوف توسط خادمان آستان قدس رضوی بر سر مزار شهید رمضان، محمد شکری که در یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان به همراه سرهنگ پاسدار شکیبا سلیمی و جعفر نظام‌پور در درگیری با تعدادی از عناصر ضد انقلاب در منطقه عمومی دیواندره، شهد شیرین شهادت را با زبان روزه نوشیدند، به اهتزار درآمد.
در این آیین خادمان آستان مقدس امام رضا (ع) با ذکر مصیبت و نوحه خوانی از مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و ولایت و شهدای رمضان استان کردستان تجلیل به عمل آورند.
خادمان آستان قدس رضوی بعد از توزیع اقلام متبرکه به نام هشتمین امام شیعیان جهان در میان حاضرین، در منزل پدری شهید محمد شکری حضور یافتند و لوح یادبود متبرک به صحن امام رضا (ع) به همسر شهید شکری هدیه داده شد.