اقتدار کشور وامدار خون شهدا است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب : ۳۴۱۷۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: اقتدار کشور وامدار خون مطهر کسانی است که در برابر دشمن ایستاده و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن به دست بیگانگان بیفتد.
اقتدار کشور وامدار خون شهدا است
به گزارش ایثار واحد کردستان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با خانواده های شهدا و ایثارگران روستاهای دولاب و دول‌کرو از توابع بخش سیروان شهرستان سنندج دیدار کرد.
 
رضا نجفی در ادامه این سفر و در آستانه فرارسیدن سالگرد شهادت پاسدار شهید قانع کریم‌ویسه که سال گذشته در درگیری با تعدادی از عوامل ضدانقلاب در روستای دری از توابع شهرستان مریوان به شهادت رسید، با خانواده این شهید والا‌مقام دیدار کرد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در این دیدار با بیان اینکه شهدا در دنیا مایه عزت و در آخرت شفیع خواهند بود، اظهار داشت: ما با خدمت بی‌منت، قدرشناس مجاهدت­‌های شهدای والامقام و صبر خانواده آنها هستیم و باید راه آن‌ها را ادامه دهیم.
 
وی افزود: خانواده‌های شهدا نور چشم و چراغ راه ما هستند و صبر و بردباری این عزیزان در راه آرمان های انقلاب اسلامی، الگویی برای سعادت دنیوی و اخروی ما است.
 
نجفی یادآور شد: ما امروز برای اینکه بتوانیم در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم، نیازمند دعای خیر شما خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستیم.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان تصریح کرد: اقتدار کشور وامدار خون مطهر کسانی است که در برابر دشمن ایستاده و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن به دست بیگانگان بیفتد.