مدیرکل بنیاد کرمانشاه: عزت و کرامت امروز جامعه، مدیون خون شهدا است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب : ۳۴۱۷۷۵
مدیرکل بنیاد کرمانشاه به همراه جمعی از مسئولین با چهار خانواده ایثارگر شهرستان هرسین دیدار و از این عزیزان دلجویی کردند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: عزت و کرامت امروز جامعه، مدیون خون شهدا است
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به مناسبت دهه مبارک کرامت، حجت الاسلام و المسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه به همراه بهروز عزیزی مشاور استاندار در امور ایثارگران، نورالدین ارباب پوری نماینده وزیر و ارشد وزارت دفاع در استان های کرمانشاه و کردستان با خانواده شهیدان گرانقدر مهدی نجفی، جواد کرمی، بهروز خاکی پور و جانباز 10 درصد معزز مظفر قربانی در روستای پریوه از توابع شهرستان هرسین دیدار کردند.
در این دیدارها حجت الاسلام اجرایی امام جمعه و حسین رستمی معاون سیاسی امنیتی فرماندار و مسعود فیض عباسی رئیس بنیاد هرسین نیز حضور داشتند، مدیرکل بنیاد کرمانشاه ضمن تبریک ولادت با سعادت ثامن الحجج امام رضا (ع)، گفت: عزت و کرامت امروز جامعه را مدیون خون شهدا و ایثارگرانی هستیم که بی ادعا و در مسیر سربلندی و اعتلای میهن و ملت شریف ایران اسلامی و در دفاع از آرمان های انقلاب گام برداشته اند.
حجت الاسلام عسگری افزود: خانواده های شاهد و ایثارگر، حافظ ارزش های انقلاب و ادامه دهنده راه این عزیزان و الگویی بی بدیل برای دیگر اقشار جامعه در راه پایداری و استقامت هستند.
مسئول بنیاد کرمانشاه بیان داشت: منازل خانواده های شهدا مزین به تصاویر مبارک شهدای والامقام و عطر و بوی این عزیزان است و دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر تداعی کننده بصیرت و دلاور مردی و دگر دوستی شهدا و توفیقی است که شامل ما مسئولین می گردد که از آن بی نصیب نمانده باشیم.
وی در پایان این دیدارها ضمن اشاره به جان فشانی و دلاور مردی های ماندگار ایثارگران خاطر نشان کرد: ساده زیستی و ایستادگی در برابر مسائل و مشکلات در زندگی خانواده های شاهد و ایثارگر کاملا مشهود است.
در پایان این دیدارها از خانواده های شهیدان والامقام ، مهدی نجفی، جواد کرمی، بهروز خاکی پور و جانباز 10 درصد معزز مظفر قربانی تجلیل به عمل آمد.
شایان ذکر است، شهید گرانقدر جواد کرمی در کسوت سپاه، در سال 67 در منطقه عملیاتی گیلان غرب، شهید معظم مهدی نجفی با عضویت سپاه، در سال 66 در منطقه عملیاتی چنگوله، شهید معزز بهروز خاکی پور در کسوت سپاه در سال 66 در منطقه عملیاتی گامو به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و جانباز گرانقدر مظفر قربانی در سال 60 در محور عملیاتی سردشت به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است.


انتهای پیام/