با خانواده شهدا عجب‌شیر به مناسبت دهه كرامت دیدار شد

تاریخ انتشارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : ۳۴۱۹۱۵
مسئول کانون مرکزی خادم یاری شهرستان عجب‌شیر گفت: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
با خانواده شهدا عجب‌شیر به مناسبت دهه كرامت دیدار شد
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر: علی‌رضا شریفی مسئول کانون مرکزی خادم یاری شهرستان عجب‌شیر گفت: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
شریفی افزود: جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت‌شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.
وی در دیدار با خانواده شهدا گفت: حضور در جمع ایثارگرانی که به تکلیف خود که حفظ نظام و انقلاب می‌باشدو سال‌هاست به نحو احسن عمل کرده‌اند بهره‌ مندی معنوی است.
رضا اسماعیلی مسئول کانون شهدای شهرستان عجبشیر نیز در ادامه گفت: شهدا با اخلاص تمام راه را شناخته و با اشتیاق در این راه گام برداشتند و آن‌ها چراغ هدایت‌اند و ما نیاز داریم که از آن‌ها بهره بگیریم.
وی افزود: خداوند به ما توفیق بدهد که این سرمایه‌های عظیم را که با حضور به‌موقع خودشان سدی در برابر اهداف دشمنان شدند قدر بشناسیم و امروز حضور معنوی آن‌ها و خانواده آن عزیزان همچنان در خنثی کردن توطئه دشمنان گام مؤثری هستند.
اسماعیلی بابیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: رضایت خدا تنها هدف همه شهدا بود و خداوند نیز بالاترین درجه و مرتبه را برای شهدا قرار داده است.
انتهای پیام/