در شهرستان خواف صورت پذیرفت

برگزاری جلسه ستاد شاهد دانش آموزی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴
کد مطلب : ۳۴۱۹۸۲
در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به دانش آموزان شاهد و ایثارگر شهرستان خواف، جلسه ستاد شاهد این شهرستان برگزار شد.
برگزاری جلسه ستاد شاهد دانش آموزی
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، دومین نشست ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش در سال جاری با حضور علی رمضانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، احمد قادری مدیریت آموزش و پرورش، شنبه 14 تیر در محل سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان خواف برگزار شد.
 رمضانی در این نشست ضمن تاکید بر زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهدا در ادامه افزود: ارائه خدمات به خاندان معزز شهدا و ایثارگران و بخصوص به 47 دانش آموز شاهد و ایثارگر از اولویت های کاری بسیار ضروری و همچنین هدف اصلی از برگزاری این جلسات بررسی و مرتفع سازی مشکلات درسی مشمول این طرح می باشد. 
احمد قادری مدیریت اداره آموزش و پرورش خواف در ادامه این جلسه خاطر نشان ساخت: شیوع ویروس منحوس کرونا منجر به تعطیلی مقعطی از دوران این ترم تحصیلی شد و وظیفه خدمت رسانی به مشمولان طرح ستاد شاهد را دو چندان کرده است و باید با انجام تلاش های مظاعف و همچنن کارشناسانه امور تحصیلی این عزیزان را مورد بررسی قرار دهیم تا خدای نکرده دانش آموزان این طرح که امانتداران شاهد و ایثارگر می باشد متضرر نشوند.
در پایان این جلسه پس از بررسی و ارائه نظرات و همچنین پیشنهادات مربوطه، بررسی وضعیت تحصیلی (آموزشی و درسی) دانش آموزان طرح پراکنده، برگزاری جشن ممتازین دانش آموزی، تقدیر از دانش آموزان برتر شاهد در پایان سال تحصیلی و همچنین تهیه تقدیر نامه جهت فرهنگیان که با طرح پراکنده شاهد همکاری داشته اند در این جشن از مصوبات این جلسه بود.
گفتني است؛ شهرستان خواف كه 270 كيلومتر از مشهد مقدس فاصله دارد، 110 شهيد، 289 جانباز و 34 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است،ضمناً این شهرستان میزبان 6 شهید گمنام نیز می باشد.
انتهای پیام/


حجت الله سالاری خبرنگار ایثار رضوی در خواف