انجام ۲۱ هزار تماس تلفنی با ایثارگران فارس در پی شیوع ویروس کرونا

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : ۳۴۲۴۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس از انجام ۲۱ هزار تماس تلفنی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران درپی شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: تأکید و تشویق ایثارگران به شرکت در غربالگری، یکی از اهداف این طرح بود.
انجام ۲۱ هزار تماس تلفنی با ایثارگران فارس در پی شیوع ویروس کرونا
به گزارش «ایثار»، رجبعلی راهی درگفتگو با سایت ایثار استان بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و فراهم نبودن شرایط برای دیدار حضوری با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، از ابتدای اسفند سال گذشته، انجام تماس تلفنی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را در اولویت کاری خود قرار دادیم؛ با این هدف که علاوه بر احوالپرسی از این عزیزان، به انتقال نکات آموزشی برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری نیز بپردازیم.
وی اظهار داشت: در این راستا از ابتدای اسفند سال قبل تا پایان خردادماه امسال، ۲۱ هزار تماس تلفنی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران فارس برقرار شده است.
مدیرکل بنیاد فارس افزود: این تماس‌ها در قالب طرح ملی سپاس انجام شده و این طرح شامل دیدار، سرکشی و تجلیل از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر است.
راهی عنوان کرد: جهت گیری بنیاد شهید و امور ایثارگران در طرح سپاس به شکل مراجعه معکوس ایثارگران به بنیاد است؛ به شکلی که کارکنان بنیاد باید به آن‌ها مراجعه و آن عزیزان را مورد تکریم و تجلیل قراردهند و درصورتی که خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیاز به مراجعه حضوری و گرفتن خدمات از بنیاد داشته باشند نیز سیستم باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که آن بزرگواران خدمات مورد نیاز خود را از طریق بستر اینترنت دریافت کنند.
​انتهای پیام/