کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس بنیاد مراغه:

دانشجویان شاهد و ایثارگر از آینده سازان کشور هستند

19 تير 1399 ساعت 18:04

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر از آینده‌سازان کشور و خدمت به آنان از اهداف بنیاد و دانشگاه‌ها است.


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، جلسه علمی و فرهنگی با حضور سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روسای دانشگاه‌های سراسری و علوم قرآنی شهرستان جهت تبادل‌نظر و پیگیری امورات دانشجویان شاهد و ایثارگر 18 تیر 1399 در محل دانشگاه برگزار شد.
اسلامی رئیس بنیاد در این جلسه دانشجویان شاهد و ایثارگر را آینده‌سازان جامعه عنوان کرد و گفت: هرچقدر دانشگاه‌ها در امر آموزش و پژوهش و ارتقاء کیفیت فرزندان شاهد و ایثارگر و همه دانشجویان تلاش نمایند با اطمینان خاطر این عزیزان با تلاش خود آینده‌سازان کشور خواهند شد.
وی از برگزاری کلاس‌ها و امتحانات مجازی دانشگاه‌ها در ایام شیوع کرونا قدردانی کرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به جامعه معزز ایثارگری در حوزه‌های علمی و فرهنگی از اهداف بنیاد و دانشگاه‌ها است.
رئیس بنیاد مراغه ضمن تشکر و قدرانی از رئیس و کارکنان دانشگاه، در مورد وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر مطالبی را عنوان و از توجه بیش‌ازپیش به امور تحصیلی و آموزش دانشجویان شاهد و ایثارگر قدردانی کرد.
گفتنی است، این جلسه به‌منظور تبادل‌نظر در مورد برنامه‌های فرهنگی و علمی بین بنیاد و دانشگاه‌ها و پیگیری امورات تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار شد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 342505

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/342505/دانشجویان-شاهد-ایثارگر-آینده-سازان-کشور-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir