کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید با شیوه‌های مخاطب پسند صورت بگیرد

21 تير 1399 ساعت 11:42

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و اقامه نماز اول وقت در فضای مجازی، مدارس و سامانه‌های اداری باید مطابق با رویکردهای نوین و مخاطب پسند انجام شود.


به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در نشست ستاد اقامه نماز بنیاد استان اظهار کرد: برپایی فریضه‌های دینی همچون نماز به‌صورت دسته‌جمعی، علاوه بر پاداش اخروی و دنیوی در زندگی فردی و اجتماعی امت مسلمان نیز، آثار مثبت و فراوانی دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه اقامه نماز جماعت و اول وقت در اداره با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند برگزار شود، اظهار داشت: برکات آیین اسلام از بعد اجتماعی موجب وحدت، یکپارچگی و انسجام ملت بزرگ اسلام و مسلمین را در ابعاد کوچک و بزرگ فراهم می‌آورد.
پورحسن با تأکید بر اینکه اجرای دقیق شیوه‌نامه‌ها و توافق‌نامه‌های ستاد اقامه نماز طبق سنوات گذشته با محوریت ایثار، شهادت و مهدویت در تمام مراکز بنیاد به قوت خود اجرا خواهد شد، اظهار کرد: ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و اقامه نماز اول وقت در فضای مجازی، مدارس و سامانه‌های اداری باید مطابق با رویکردهای نوین و مخاطب پسند انجام شود.
وی افزود: با بهره جستن از وصایای شهدا که بیشترین تأکید و هدف خود را تحقق آرمان‌های اسلام و انقلاب عنوان کرده‌اند، می‌توان با نسل چهارم انقلاب ارتباط معنوی برقرار کرد و نقشه راه آن بزرگواران را برای آینده استوار، ثابت‌قدم و پابرجا نگه داشت.
انتهای پیام/


کد مطلب: 342642

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/342642/ترویج-فرهنگ-ایثار-شهادت-باید-شیوه-های-مخاطب-پسند-صورت-بگیرد

ايثار
  http://www.isaar.ir