کارکنان بنیاد به دنبال خدمت خالصانه به ایثارگران هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۳
کد مطلب : ۳۴۲۷۲۱
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: به دنبال خدمت خالصانه به ایثارگران عزیز هستیم، لذا برای رسیدن به این هدف بزرگ همه بخش‌های بنیاد موظف هستند با بسیج تمامی امکانات و تجهیزات لازم، پای کار بیایند.
کارکنان بنیاد به دنبال خدمت خالصانه به ایثارگران هستند
به گزارش «ایثار»، نشست مسئولان بنیاد کرمانشاه با هدف برنامه‌ریزی هر چه بهتر در خصوص اجرایی شدن و آماده‌سازی زیر ساخت‌های زمین ۵ هزار واحدی مسکن ایثارگران استان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سالن جلسات ساختمان ستاد استان برگزار شد. 
در این نشست حجت الاسلام عسگری با تأکید بر دقت لازم از سوی همکاران بنیاد به منظور رعایت تمام موارد قانونی در اجرای این طرح بزرگ گفت: به دنبال خدمت خالصانه به ایثارگران عزیز هستیم، لذا برای رسیدن به این هدف بزرگ همه بخش‌های بنیاد موظف هستند با بسیج تمامی امکانات و تجهیزات لازم، پای کار آمده و در جهت تحقق هر چه بهتر این پروژه عظیم مشارکت کنند.
وی ادامه داد: در سالی که به نام جهش تولید نام گذاری شده، کشور با شرایط سخت تحریم مواجه است و می‌طلبد که همکاران بنیاد کرمانشاه با جدیت و با برنامه عملیاتی مدون، فعالیت‌های هر بخش را در این زمینه مشخص کنند تا به یاری خدای متعال بتوانیم ضمن کسب رضایتمندی جامعه ایثارگری هر چه سریعتر این هدف مهم را بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های موجود محقق سازیم.
انتهای پیام/