مردم ایران همچنان راه شهدا را ادامه می‌دهند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب : ۳۴۲۸۲۳
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه ملت ایران پس از ۴۰ سال آرمان شهدا را استمرار بخشیدند، بیان کرد: همه باید بدانند راه شهیدان جاوید و زنده است و مردم مبارز انزلی همچنان در مسیر مجاهدان ایستاده‌اند.
مردم ایران همچنان راه شهدا را ادامه می‌دهند
به گزارش «ایثار»، آیت الله رسول فلاحتی روز شنبه ۲۱ تیرماه ۹۹ در مراسم گرامیداشت سومین روز شهیده حاجیه خانم «طاهره صیاد» که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در گلزار شهدای انزلی برگزار شد، اظهار کرد: حضور مردم قهرمان انزلی در مراسم شهدا نشان می‌دهد که همگان می‌دانند انقلاب اسلامی و راه شهیدان و مجاهدان راه خدا هنوز زنده است و این مسیر هر روز عمیق‌تر و پرفروغ‌تر تداوم دارد.
وی با بیان اینکه پس از ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی مردم همچنان از آرمان‌های شهدا حمایت می‌کنند، تصریح کرد: مردم نجیب و فهیم، قدرشناس آرمان انقلاب اسلامی هستند.
وی، ایستادگی و مقاومت مردم را رمز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اگر امتی به یکدیگر در راه خدا کمک کنند خدای متعالی نیز به آن مردم کمک می‌کند.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه ملت ایران پس از ۴۰ سال آرمان شهدا را استمرار بخشیدند، بیان کرد: همه باید بدانند راه شهیدان جاوید و زنده است و مردم مبارز انزلی همچنان در مسیر مجاهدان ایستاده‌اند.
انتهای پیام/