اعتماد جامعه ایثارگری به بنیاد، سرمایه اصلی این نهاد است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۳۴۲۸۲۸
مدیرکل بنیاد مرکزی اعتماد جامعه ایثارگری به بنیاد را از سرمایه‌های اصلی این نهاد دانست و گفت: تمام تلاش خادمان شهدا باید در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر باشد تا این سرمایه عظیم معنوی از بین نرود.
اعتماد جامعه ایثارگری به بنیاد، سرمایه اصلی این نهاد است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر صبح امروز یکشنبه ۲۲ تیرماه در بازدید از مجتمع ۲۶۴ واحدی مسکن سفیر ایثارگران بیان کرد: هر چقدر برای خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کار کنیم در مقابل سیل عظیم ایثارگری و جانبازی آنان ناچيز است.
وی اعتماد جامعه ایثارگری به بنیاد را از سرمایه‌های اصلی این نهاد دانست و گفت: تمام تلاش خادمان شهدا باید در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر باشد تا این سرمایه عظیم معنوی از بین نرود.
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه بنیاد با جدیت تمام پیگیر امر ساخت مجتمع سفیر است و این مسئله یکی از اولویت‌های سال جاری بنیاد استان مرکزی است، اظهار کرد: باید مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود دانسته و با تمام ظرفیت اقدام کنیم تا در آخرت شرمنده شهدا نشویم.
گفتنی است پروژه سفیر توسط بنياد استان مرکزی برای ایثارگران معزز در زمینی به مساحت حدود ۱۰ هزار مترمربع در قالب ۴ بلوك ۱۴ طبقه به تعداد ۲۶۴ واحد ساختمانی ساخته می‌شود و تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت داشته است.
انتهای پیام/