بهره‌گیری از سیره شهدا، بهترین راهکار بهبود رفتار جامعه است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۳۴۳۰۸۲
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بهره گیری از سبک و سیره شهدا را بهترین راهکار در بهبود نگرش و رفتار جامعه عنوان و تصریح کرد: به یقین این فرهنگ والا و ارزشمند می تواند تمامی توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان نظام اسلامی را با شکست مواجه کند.
بهره‌گیری از سیره شهدا، بهترین راهکار بهبود رفتار جامعه است
به گزارش «ایثار»، به منظور بحث و بررسی در خصوص اقدامات و فعالیت‌های حوزه مددکاری استان کرمانشاه، روز گذشته ۲۲ تیرماه در نشستی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه فعالیت‌های حوزه مددکاری استان بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست حجت‌ الاسلام عسگری با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در بخش مددکاری بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: حوزه مددکاری بنیاد از جمله بخش‌های مهمی است که می‌توان آموزش و یادگیری را جزو لاینفک آن به شمار آورد و ارتقای علمی و عملی این همکاران به منظور خدمت رسانی کیفی و کمی به جامعه ایثارگری استان از اهمیت بالایی برخوردار است.
حجت‌ الاسلام عسگری به اجرای مطلوب «طرح سپاس» در استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در سال گذشته همکاران ما در این بخش توانستند با انجام بیش از ۱۴ هزار دیدار و سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، قریب به ۵ هزار دیدار بیشتر از تعهد سالانه مورد نظر را به انجام رسانند که این نشان از جدیت خادمان شهدا در خدمتگزاری به جامعه هدف دارد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با تأکید بر حفظ جایگاه و منزلت ایثارگران عزیز در بین آحاد مردم، تجلیل از آنان را موجب تقویت هرچه بیشتر کانون گرم خانواده از مسیر اجرای «طرح سپاس» عنوان کرد و افزود: ترویج این فرهنگ نیک در بین دیگر ارگان‌ها و سازمان‌ها به خوبی می‌تواند در پیش‌برد اهداف و برنامه‌های بنیاد مؤثر باشد.
حجت الاسلام عسگری بهره‌گیری از سبک و سیره شهدا را بهترین راهکار در بهبود نگرش و رفتار جامعه عنوان و تصریح کرد: به یقین این فرهنگ والا و ارزشمند می‌تواند تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان نظام اسلامی را با شکست مواجه کند.
انتهای پیام/