صیانت و حمایت از ایثارگران از اهداف اصلی بنیاد است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۰
کد مطلب : ۳۴۳۱۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: تجلیل، تکریم، صیانت و حمایت از خانواده‌های معظم شاهد از اهداف اصلی بنیاد است و همه ما وظیفه داریم در راه تحقق این اهداف تلاش کنیم.
صیانت و حمایت از ایثارگران از اهداف اصلی بنیاد است
به گزارش «ایثار»، حمید علی صمیمی در حاشیه افتتاح بنیاد منطقه 12،13،14 در گفت و گو با ایثار تهران درباره پیشنهاد کاهش تعداد ادارات و ادغام مناطق تحت پوشش اداره کل تهران بزرگ گفت: طرح ادغام برخی مناطق بنیاد تهران از مدت ها پیش در دستور کار قرار گرفته بود و در نهایت با بررسی هایی که انجام شد و با در نظر گرفتن تمام ابعاد این موضوع، تصمیم به انجام این کار گرفته شد.
وی با تاکید بر ضرورت برخی تغییرات در راستای استفاده بیشتر از ظرفیت های موجود و ارائه خدمت موثر به جامعه هدف اظهار داشت: با توجه به اینکه گستردگی مناطق و جمعیت جامعه هدف در مناطق مختلف با یکدیگر متفاوت است در برخی مناطق نیاز به تجمیع وجود دارد که در آینده این کار انجام خواهد شد.
حمید علی صمیمی با اشاره به لزوم ارتقای بهره وری در سازمان افزود: نیروی انسانی نقش کلیدی در ارتقای بهره وری و پیشرفت سازمان دارد و برای پیشبرد اهداف باید فضای همدلی و همکاری بین کارکنان وجود داشته باشد تا با هم افزایی بیشتر و تشدید اثر فعالیت ها بتوانیم در جهت هدفی والا که در راس آن خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است گام برداریم.
وی بنیاد را نهادی خدمت گزار دانست و خاطرنشان کرد: تجلیل، تکریم، صیانت و حمایت از خانواده‌های معظم شاهد از اهداف اصلی بنیاد است که در اساس نامه این نهاد انقلابی نیز به آن اشاره شده است و همه ما وظیفه داریم در راه تحقق این اهداف تلاش کنیم.
صمیمی با اشاره به تعداد ایثارگران تحت پوشش بنیاد منطقه 12،13و 14 گفت: بیش از 12 هزار نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تحت پوشش این منطقه هستند که از این تعداد 4 هزار و سیصد پرونده مربوط به خانواده معظم شهدا  و بیش از 8 هزار پرونده نیز  مربوط به جانبازان و آزادگان است.
گفتنی است؛ در مراسم افتتاح بنیاد منطقه 12،13و 14 که با حضور معاونان، روسا و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثاگران تهران برگزار شد، احکام انتصاب محمد حسن افضلی به عنوان رئیس، فرزاد احمد معاون تعاون و امور اجتماعی، ولی اله حسن زاده، سرپرست معاونت بهداشت و درمان، سیامک حاتمی معاون اداری مالی و پشتیبانی و حمیدرضا نیکنام  به عنوان معاون فرهنگی و آموزشی این منطقه به آنان اعطا شد.
انتهای پیام/