شهدا درس خودسازی به ما آموختند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۳۴۳۲۰۸
اامام جمعه شبستر دردیدار با خانواده معظم شهدا گفت: بهترین بهره و درسی که از ایستادگی و شجاعت شهدا می‌توان گرفت خودسازی و قرارگیری در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی است
شهدا درس خودسازی به ما آموختند
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیف علی‌محمد زاده امام‌جمعه شبستر 24 تیرماه 1399 به مناسبت هفته عفاف و حجاب از والدین معظم شهید «جعفرصادق گوزلی وایقان» دیدار و تجلیل کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیف علی‌محمد زاده در این با اشاره به امنیت امروز کشور گفت: بهترین بهره و درسی که از ایستادگی و شجاعت شهدا می‌توان گرفت خودسازی و قرارگیری در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
وی افزود: شهدا عاشقانه برای دفاع از وطن و نظام با حکومت‌های ظالم جنگیدند و هر چه زمان بیشتر می‌گذرد جایگاه و عظمت شهیدان روشن‌تر می‌شود.
امام‌جمعه شبستر در این دیدار که به‌اتفاق محمد رعد مسئول پشتیبانی سپاه ناحیه مقاومت شبستر، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و ابوالفضل الهوردیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شبستر انجام گرفت ، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامشی که امروز در جامعه وجود دارد از دستاوردهای ارزشمند جهاد و تلاش‌های مخلصانه فرزندان شما والدین معزز شهدا است.
گفتنی است،شهید«جعفرصادق گوزلی وایقان»متولد1346 ودر تاریخ24 دی ماه1365 در منطقه شلمچه به فیض شهادت نائل آمده است.
انتهای پیام/