کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

صداقت و جدیت در خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر از وظایف مدیران است

29 تير 1399 ساعت 13:01

نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده های شاهد وایثارگر ای شهرستان گفت: والدین و خانواده معزز شهدا باتربیت بهترین جوانان و اهداء عزیزترین سرمایه خود به اسلام و انقلاب کار عظیمی کردند


به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، جعفر راستی نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی با مادر شهید گران‌قدر «داود شاه خواه» دیدار و تکریم کرد.
نماینده مجلس شبستر در این دیدار با اشاره به صبر و استقامت والدین معظم شهدا گفت: والدین و خانواده معظم شهدا نور چشمه همه هستند و باید قدر و منزلت آن‌ها، نه در حرف بلکه در عمل باید حفظ شود.
وی در ادامه با اشاره به جایگاه والای والدین و خانواده معظم شهدا در تربیت معنوی و حماسی بهترین جوانان ایران اسلامی افزود: والدین و خانواده معزز شهدا باتربیت بهترین جوانان و اهداء عزیزترین سرمایه خود به اسلام و انقلاب چنان کار عظیمی کردند، که شایسته بالاترین و بهترین تقدیرها هستند و امروز خدمت به خانواده شهدا افتخاری است که نصیب ما شده است.
راستی در این دیدار که به‌اتفاق نادر عباس زاده بخشدار صوفیان و امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر برگزار شد، گفت: مدیران باید با صداقت و جدیت در خدمت خانواده‌های شاهد و ایثارگر باشند و از وقت و موقعیت خود صرفاً برای خدمت گذاری به مردم بهره ببرند.
گفتنی است، شهید «داود شاه خواه» متولد 1342 در5 مرداد 1367 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 343668

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/343668/صداقت-جدیت-خدمت-خانواده-های-شاهد-ایثارگر-وظایف-مدیران

ايثار
  http://www.isaar.ir