گلزار شهدای شهر عجب‌شیر نیازمند بهسازی است

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۳۴۳۹۳۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر: ساماندهی مزار و تأمین آب، برق و جاده دسترسی و نصب تابلوی راهنما در ورودی گلزار را از نیازهای گلزار شهدا این شهر در راستای رضایتمندی خانواده‌های معظم شهدا و مردم اعلام کرد
گلزار شهدای شهر عجب‌شیر نیازمند بهسازی است
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان  با تأکید بر لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: ما هرچه داریم از شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت است و ساماندهی گلزار مطهر شهدا نمونه بارز مصادیق تکریم شهدا می‌باشد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر ساماندهی گلزار و تأمین آب، برق و جاده دسترسی و نصب تابلوی راهنما در ورودی گلزار را از دیگر نیازهای گلزار شهدا این شهر در راستای رضایتمندی خانواده‌های معظم شهدا و مردم اعلام کرد.
خیرخواه افزود: دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان در راستای ساماندهی و بهسازی مزار شهدا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
رضا رحمت الهی شهردار عجب‌شیر هم با یادآوری مسائل و مشکلات گلزار شهدای این شهر گفت: اقداماتی در راستای بازسازی و ساماندهی گلزار شهدای عجب‌شیر انجام‌گرفتهولی درشان شهدا و مردم شریف عجب‌شیر نبوده و کافی نیست.
وی بابیان اینکه ساماندهی گلزار و مزارهای شهدا از اولویت کارهای شهرداری است، اظهار داشت: تا یک ماه دیگر شاهد تحولاتی در ساماندهی مزار شهدا خواهیم بود.
شهردار عجب‌شیر آسفالت جاده دسترسی، تأمین روشنایی، ساماندهی و از بین بردن علف‌های هرز و سایر خدمات شهری به گلزار شهدا را از مهم‌ترین برنامه‌های خود اعلام کرد.
انتهای پیام/