خانواده معظم شهدا از سرمایه‌های اجتماعی ارزشمند کشورند

تاریخ انتشارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲
کد مطلب : ۳۴۴۲۰۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان عجب‌شیر گفت: خانواده معظم شهدا از سرمایه‌های اجتماعی ارزشمند کشور هستند که با تربیت نسلی فداکار در نهاد فرزندان خود، توانستند سنگر ایثار و شهادت را پر کنند.
خانواده معظم شهدا از سرمایه‌های اجتماعی ارزشمند کشورند
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر،احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در دیدار با خانواده شهید والامقام حسن آذری گفت: تکریم از خانواده‌های شهدا یک حرکت ماندگار و فرهنگی است.
وی ادامه داد: خانواده معظم شهدا از سرمایه‌های اجتماعی ارزشمند کشورند که باتربیت نسلی فداکار در نهاد فرزندان خود، توانستند سنگر ایثار و شهادت را پر کنند. 
خیرخواه افزود: نوجوانان و جوانان کشور نیازمند معرفی افرادی به‌عنوان الگوهای مناسب هستند که فرهنگ، اخلاق و منش شهدا بهترین الگو برای نسل‌های آینده می‌تواند باشد.
رئیس بنیاد شهرستان عجب‌شیر خاطرنشان کرد: وصیت‌نامه شهدا به‌عنوان بخشی از سبک زندگی آن‌ها است و باید با واکاوی نوجوانان و جوانان در این دست‌نوشته‌های ماندگار بتوانند الگوهای رفتاری و اجتماعی خود را پیدا کنند. 
احمد خیرخواه اذعان داشت: دوران دفاع مقدس یک فرصت بزرگ ایستادگی و استقامت در برابر زیاده‌خواهی دشمنان جهان خوار بود که با همت و فداکاری نوجوانان و جوانان این سرزمین رقم خورد.
لازم به ذکر است ستوان دوم «شهید حسن آذری» فرزند حسین در تاریخ 18 تیرماه 67 در منطقه عملیاتی بانه براثر انفجار  به درجه رفیع شهادت نائل گردیده است
انتهای پیام/