مجمع عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار برگزار شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : ۳۴۴۵۴۲
مجمع عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره روز دوشنبه ۶ مردادماه در سالن جلسات ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
مجمع عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار برگزار شد
به گزارش «ایثار»، مهدی ایزدی رییس هیئت مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در این نشست بابیان این‌که تا سال گذشته مؤسسات فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در استان‌ها زیر نظر مدیرکل بنیاد استان‌ها اداره می‌شد، گفت: موضوع استقلال موسسه انجام شده است بر این اساس، این موسسه باید پس از تجهیز مراکز توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد آن‌ها را بهره‌برداری کند و خدمات خود را به‌صورت رایگان در اختیار ایثارگران قرار دهد.
وی افزود: هیئت مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار تابع سیاست‌های کلی بنیاد است و از هرگونه بازرسی و بررسی امور مالی استقبال می‌کند.
محمدرضا پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در ادامه این نشست ضمن تشریح گزارش هیئت مدیره و دستاوردهای این موسسه از سال گذشته تاکنون اظهار داشت: ۱۶۳ مرکز تحت پوشش این موسسه هستند و از سال گذشته تاکنون ۲۲ جلسه هیئت مدیره با ۸۲ مصوبه برگزارشده و به‌صورت مستمر نشست‌های هم‌اندیشی با مدیران کل استان‌ها نیز انجام‌شده است.
وی با اشاره به مقایسه گزارشات حسابرسی و مجامع عمومی از سال ۱۳۸۸ الی ۱۳۹۷، برنامه‌وبودجه پیشنهادی هیئت مدیره به مجمع برای سال ۱۳۹۹ را مطرح کرد و گفت: در سال ۱۳۹۸، یک‌میلیون و ۶۱۳ هزار و ۸۴۵ نفر از ایثارگران از خدمات مؤسسات فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استفاده کرده‌اند و امیدواریم که با توجه به استقرار انضباط و شفافیت مالی بتوانیم خدماتی مناسب و شایسته بیش‌ازپیش به ایثارگران ارائه دهیم.
گفتنی است نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر در این نشست با تشریح گزارش حسابرسی و بازرسی از موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار، وضعیت این موسسه را بر اساس استاندارهای حسابداری مطلوب اعلام کرد.
انتهای پیام/