باید از هر فرصتی برای معرفی راه و رسم شهدا استفاده کرد

تاریخ انتشارسه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب : ۳۴۴۶۱۶
امام‌جمعه عجب‌شیر ۵ مرداد را متعلق به همۀ مردم و مسئولین دانست و تأکید کرد: نماز جمعه علاوه بر آثار عبادی، فریضه‌ای است که می‌تواند نقش بسزایی در ادارۀ جامعه ایفا کند و باید از هر فرصتی برای معرفی راه و رسم شهدا استفاده کرد
باید از هر فرصتی برای معرفی راه و رسم شهدا استفاده کرد
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، به مناسبت گرامیداشت پنجم مرداد سالروز برگزاری اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به امامت حضرت آیت طالقانی (ره) رئیس بنیاد شـهید و امور ایثارگران عجب‌شیر به اتفاق جمعی از کارکنان بنیاد با حضور در دفتر امام‌جمعه شهرستان، ضمن تبریک این روز گزارشـی از عملکرد بنیـاد ارائه کرد.
احمد خیرخواه افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب‌شیر طبق اساس‌نامه خود قریب به 70 درصد فعالیت فرهنگی انجام می‌دهد که بحث نماز جمعه نیز از فعالیت‌هایی است که عموماً طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته وصایای شهدا در جهت الگو گیری مردم در آن قرائت می‌شود.
خیرخواه خاطرنشان کرد؛ شهدا نقش بسیار مهمی در برگزاری نمازهای جمعه داشتند که نیاز است امروز خانواده‌های معظم این عزیزان مورد قدردانی قرار بگیرند.
امام‌جمعه عجب‌شیر در این دیدار ۵ مرداد را متعلق به همۀ مردم و مسئولین دانست و تأکید کردند: نماز جمعه علاوه بر آثار عبادی، فریضه‌ای است که می‌تواند نقش بسزایی در ادارۀ جامعه ایفا کند و باید از هر فرصتی برای معرفی راه و رسم شهدا استفاده کرد .
انتهای پیام/