گسترش ارزش ها از اهداف شهدا است

تاریخ انتشارسه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب : ۳۴۴۶۵۰
رئیس دادگستری عجب‌شیر تجلیل از خانواده شهدا و تکریم و تفقد از یادگاران شهدا را یک تکلیف و وظیفه خواند و افزود: باید تلاش کنیم، نسل نوجوان و جوان را بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا و ارتباط بین خانواده شهدا و جامعه را مستحکم نماییم.
گسترش ارزش ها از اهداف شهدا است
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، فرهاد خاکپور رئیس دادگستری شهرستان، تجلیل از خانواده شهدا و تکریم و تفقد از یادگاران شهدا را یک تکلیف و وظیفه خواند و افزود: باید تلاش کنیم، نسل نوجوان و جوان را بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا و ارتباط بین خانواده شهدا و  جامعه را مستحکم نماییم.
در این دیدار صمیمانه رئیس دادگستری عجب‌شیر بابیان اینکه به برکت پاسداشت خون شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده است گفت: پایداری، ثبات و گسترش ارزش‌ها و ارکان این انقلاب با الگو گیری از اهداف والای شهدا امکان یافته و بر همه ما تکلیف است تا پاسدار خون شهدا و حافظ آرمان‌های رفیع آنان باشیم .
فرهاد خاکپور در ادامه بابیان اینکه شهادت و دستیابی به لقاءالله مخصوص بندگان خاص خداوند است گفت: حضور در محضر یادگاران شهدا و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای گران‌قدر کسب فیض و شفاعت از این، به خدا پیوستگان است.
محمد زمانی دادستان انقلاب عجب‌شیر نیز با تأکید بر اینکه مسئولین امانت‌دار مردم و شهدا هستند افزود: باید همواره به خود یادآوری کنیم که باید به راه و اهداف والای شهدا عمل نماییم.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: همه مسئولین با پیروی از آرمان‌های شهدای گران‌قدر بتوانند ادامه‌دهنده راه شهدا باشند.
انتهای پیام/