شهادت موهبتی است که خداوند به خوبان خود عطا می‌کند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب : ۳۴۴۸۴۱
امام‌جمعه عجب‌شیر در دیدار با خانواده شهیدان زنده‌دل گفت: شهادت موهبتی است که خداوند به خوبان خود عطا می‌کند و بهترین و آسمانی‌ترین شکل ارتحال از دنیا به آخرت است
شهادت موهبتی است که خداوند به خوبان خود عطا می‌کند
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر حجت الاسلام و المسلمین محمود شربیانی امام جمعه این شهرستان به‌اتفاق عادل اصغر پور فرماندار عجب‌شیر، احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرهاد جبار پور رئیس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان عجب‌شیر در دیدار با خانواده شهیدان عبدالعظیم، عبدالصمد،حسین،و کریم زنده‌دل دیدار و تکریم کردند.
حجت الاسلام و المسلمین محمود شربیانی بابیان اینکه شهید برکات زیادی دارد اما یک‌ سری برکات است که نصیب خانواده شهید می‌شود اظهار داشت: شفاعت در قیامت ازجمله برکات شهید به خانواده خود است و این بزرگ‌ترین خدمت شهید به خانواده است.
امام جمعه عجبشیر یکی دیگر از برکات شهدا را دعا برای خانواده خود دانست و بابیان اینکه دعای شهدا بسیار مؤثر است ادامه داد : مؤثرترین دعا، دعای شهدا در عرش بر خانواده خود است.
وی بابیان اینکه شهید با شهادت خود زندگی جاوید به دست می‌آورد خاطرنشان کرد: شهید با شهادت باقدرت الهی رفتار می‌کند به همین سبب تمامی اولیاء خدا و ائمه اظهار(ع) شهید شده اند.
عادل اصغر پور فرماندار شهرستان عجب‌شیر ضمن تکريم و تجليل از مقام شامخ و والای شهدا گفت: شهدا در تمامی اعمال نيک ما شریک‌اند و ما هر چه داريم به برکت خون شهداست که درخت تنومند انقلاب و نظام را آبياری کردند و همه ما مديون خون شهدا هستيم.
فرماندار عجب‌شیر افزود: خانواده‌های شهدا در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان‌های امام خمینی (ره) و دستاوردهای خون شهدا در کشور مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کنند.
اصغر پور بابیان اینکه شهید مهمان خداست، افزود: شهید جان خود را به خدا می‌دهد اما تمامی عنایات و موهبت‌های الهی را برای خود به ارمغان می‌آلود و این عنایت خداوند است.
انتهای پیام/