نماینده منتخب مردم شستر در مجلس:

والدین و خانواده شهدا از بهترین سرمایه خود گذشتند

تاریخ انتشارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۳۴۵۰۳۳
نماینده مجلس شبستر گفت: والدین و خانواده‌های معظم شهدا از بهترین و عزیزترین سرمایه‌های خود گذشتند و فرزندان خود را درراه انقلاب اسلامی فدا کردند تا امروز ما در آسایش و امنیت به سر ببریم
والدین و خانواده شهدا از بهترین سرمایه خود گذشتند
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، جعفر راستی نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه 9 مرداد 1399 با والدین معظم شهید «بهروز عیوضی وایقان» دیدار و از ایشان تکریم کرد.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تبریک عید قربان با اشاره به صبر و استقامت والدین و خانواده معظم شهدا گفت: دیدار با خانواده و والدین معظم شهدا یکی از وظایف اصلی مردم و مسئولین است.
وی در ادامه خانواده معظم شهدا را از پشتوانه های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس فراموش‌شدنی نیست.
راستی در این دیدار که به‌اتفاق امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان شبستر انجام شد، خاطر نشان کرد: والدین و خانواده‌های معظم شهدا از بهترین و عزیزترین سرمایه‌های خود گذشتند و فرزندان خود را درراه انقلاب اسلامی فدا کردند تا امروز ما در آسایش و امنیت به سر ببریم.
گفتنی است، شهید «بهروز عیوضی وایقان» متولد 1345 که در تاریخ 15 بهمن‌ماه 1366 در منطقه عملیاتی ارومیه به فیض شهادت نائل‌آمده است.
انتهای پیام/