کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

روحیه مسئولان شهرداری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، انقلابی است

11 مرداد 1399 ساعت 15:08

مدیرکل بنیاد استان قزوین گفت: شهرداری قزوین در مسایل امور ترویجی همکاری خوبی با بنیاد دارد و هر کجا که نیاز به حضور مسئولان این نهاد داشتیم، بدون منت و هیچ چشم‌داشتی ورود کردند که این مهم بیانگر روحیه انقلابی آن‌ها است.


به گزارش «ایثار» غلامرضا حقایق‌پور در دیدار با محمد درافشانی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، ضمن تقدیر از زحمات وی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: شهرداری قزوین در مسایل امور ترویجی همکاری خوبی با بنیاد دارد و هر کجا که نیاز به حضور مسئولان این نهاد داشتیم، بدون منت و هیچ چشم‌داشتی ورود کردند که این مهم بیانگر روحیه انقلابی آن‌ها است.
مدیرکل بنیاد استان قزوین اضافه کرد: شهرداری قزوین با فضاسازی شهری با تصاویر شهدا و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تلاش می‌کند که از زحمات همه مسئولان این نهاد قدردانی می‌کنم.
در ادامه این دیدار درافشانی گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و احیای آرمان‌های شهیدان جزو افتخارات ما است و خوشحال هستیم که در این راستا گام‌هایی برداشتیم.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت یکی از نیازهای ضروری امروز جامعه است، بیان کرد: هر چقدر مسئولان در راستای نهادینه کردن این فرهنگ گام بردارند باز هم کم است.
وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: اشاعه این فرهنگ در جامعه موجب کاهش مشکلات و آسیب‌های اجتماعی و تقویت سلامت جامعه می‌شود به همین دلیل باید همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی به اهمیت این موضوع حساس باشند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 345062

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/345062/روحیه-مسئولان-شهرداری-ترویج-فرهنگ-ایثار-شهادت-انقلابی

ايثار
  http://www.isaar.ir