​طی پیامی؛

فرمانده انتظامی استان زنجان شهادت مدافع وطن را تسلیت گفت

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۷
کد مطلب : ۳۴۵۱۳۵
طی پیامی فرمانده انتظامی استان زنجان شهادت سرباز مدافع وطن، شهید مهدی ملکی را به خانواده وی و مردم این استان تسلیت گفت.
فرمانده انتظامی استان زنجان شهادت مدافع وطن را تسلیت گفت
به گزارش ایثار واحد زنجان، در این پیام تسلیت که امرروز شنبه یازدهم مرداد ماه از سوی سردار رحیم جهانبخش، صادر شد، آمده است: بازهم شهدا، میهمانمان کردند و زنجان قهرمان، رنگ و بوی شهادت گرفت. 
وی در این پیام تسلیت آورده است: عزت و استقلال سرزمین ایران عزیز، همواره مورد طمع بدخواهان و دشمنان بوده و مرزداری و پاسداری از این آب و خاک، شرفت و شجاعت را جایگاه و معنا بخشیده است.
سردار جهانبخش تاکید کرده است: این سرباز مدافع وطن که شجاعانه و عاشقانه با بذل جان خویش در راه حفاظت از امنیت مرزهای کشور، از میهن اسلامی دفاع کرد و با شهادت خویش برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور خود را رقم زد.
وی در این پیام تسلیت با بیان اینکه فقدان این جوان رشید را فراموش نمی کنیم و باید راه این شهید سرافراز چراغ راه آیندگان و جوانان قرار دهیم، نوشته است: شهادت این شهید گرانقدر را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری و مردم شریف استان زنجان به خصوص مردم شهرستان ماه نشان، خانواده، بستگان و دوستان شهید، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و اجر اخروی برای بازماندگان مسئلت می نمایم.
انتهای پیام/