کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

​طی پیامی؛

فرمانده انتظامی استان زنجان شهادت مدافع وطن را تسلیت گفت

12 مرداد 1399 ساعت 1:47

طی پیامی فرمانده انتظامی استان زنجان شهادت سرباز مدافع وطن، شهید مهدی ملکی را به خانواده وی و مردم این استان تسلیت گفت.


به گزارش ایثار واحد زنجان، در این پیام تسلیت که امرروز شنبه یازدهم مرداد ماه از سوی سردار رحیم جهانبخش، صادر شد، آمده است: بازهم شهدا، میهمانمان کردند و زنجان قهرمان، رنگ و بوی شهادت گرفت. 
وی در این پیام تسلیت آورده است: عزت و استقلال سرزمین ایران عزیز، همواره مورد طمع بدخواهان و دشمنان بوده و مرزداری و پاسداری از این آب و خاک، شرفت و شجاعت را جایگاه و معنا بخشیده است.
سردار جهانبخش تاکید کرده است: این سرباز مدافع وطن که شجاعانه و عاشقانه با بذل جان خویش در راه حفاظت از امنیت مرزهای کشور، از میهن اسلامی دفاع کرد و با شهادت خویش برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور خود را رقم زد.
وی در این پیام تسلیت با بیان اینکه فقدان این جوان رشید را فراموش نمی کنیم و باید راه این شهید سرافراز چراغ راه آیندگان و جوانان قرار دهیم، نوشته است: شهادت این شهید گرانقدر را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری و مردم شریف استان زنجان به خصوص مردم شهرستان ماه نشان، خانواده، بستگان و دوستان شهید، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و اجر اخروی برای بازماندگان مسئلت می نمایم.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 345135

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/345135/فرمانده-انتظامی-استان-زنجان-شهادت-مدافع-وطن-تسلیت-گفت

ايثار
  http://www.isaar.ir