پرداخت وام مسکن به ایثارگران با روند مطلوبی در حال انجام است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲
کد مطلب : ۳۴۵۲۶۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: در حال حاضر پرداخت وام مسکن به جامعه ایثارگران با روند مطلوبی در حال انجام است، ولی در واگذاری زمین به آن‌ها با برخی مشکلات مواجه هستیم، که با همکاری مسئولان مربوطه می‌توان در جهت عملیاتی شدن این مهم نیز اقدامات لازم را انجام داد.
پرداخت وام مسکن به ایثارگران با روند مطلوبی در حال انجام است
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست هماهنگی جهت واگذاری زمین به جامعه ایثارگران واجد شرایط، ضمن قدردانی از زحمات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین و مدیرکل راه و شهرسازی استان در ارایه‌ خدمات به جامعه ایثارگران و با بیان اینکه تامین مسکن از جمله مشکلات جامعه ایثارگران است، گفت: مسئولان بنیاد در جهت رفع مشکل فوق، اقدامات مختلفی از جمله پرداخت وام و واگذاری زمین به این قشر معظم انجام می‌دهند.
مدیرکل بنیاد قزوین اضافه کرد: در حال حاضر پرداخت وام مسکن به جامعه ایثارگران با روند مطلوبی در حال انجام است، ولی در واگذاری زمین به آن‌ها با برخی مشکلات مواجه هستیم، که با همکاری مسئولان مربوطه می‌توان در جهت عملیاتی شدن این مهم نیز اقدامات لازم را انجام داد.
در ادامه این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین نیز گفت: باید مسئولان بر اساس آنچه که در قانون برای واگذاری زمین به جامعه ایثارگران لحاظ شده، عمل کنند تا حقی از آنها ضایع نشود.
فرخزاد با بیان اینکه هر چه داریم به برکت فداکاری‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران است، ادامه داد: همه مسئولان موظف هستند در خدمت‌رسانی و رفع مشکلات این قشر تلاش کنند تا بتوانند دین خود را نسبت به آنها ادا نمایند.
انتهای پیام/