همه آثار و اسناد کنگره ۳۰۰۰ شهید زنجان باید مکتوب شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۰
کد مطلب : ۳۴۵۲۶۹
استاندار زنجان، با بیان اینکه باید یاد و خاطره شهیدان برای همیشه زنده بماند، گفت: باید تمام آثار و اسناد کنگره مکتوب شود.
همه آثار و اسناد کنگره ۳۰۰۰ شهید زنجان باید مکتوب شود
به گزارش «ایثار»، فتح‌الله حقیقی در جلسه هماهنگی کنگره ۳۰۰۰ شهید استان در محل استانداری زنجان، گفت: با همکاری دبیرخانه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید این استان و دفتر فناوری اطلاعات استانداری، سایت اینترنتی مخصوص کنگره، طراحی می‌شود، تا تمام صورت‌جلسات، گفت‌وگوها، مطالب، محتوا و اقدامات انجام شده برای اطلاع عموم مردم و مدیران در آن بارگذاری شود.
وی با انتقاد از مدیرانی که بدون دلیل موجه در جلسات ارزشی، شرکت نکرده و نماینده اعزام می‌کنند، اظهار کرد: جلسات ارزشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، زیرا از خودگذشتگی شهیدان است که سبب شده تا امروز با امنیت کامل در دور این میزها بنشینیم؛ لذا مدیران باید با حساسیت بیشتر و با عشق و علاقه در این جلسات حضور یابند تا بتوانیم با برنامه‌ریزی لازم، کنگره‌ای در شأن شهدای زنجان برگزار کنیم.
استاندار زنجان با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا اعتبار اعلامی از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه در اسرع وقت، تامین و به دبیرخانه کنگره پرداخت شود، تصریح کرد: مدیران استان نباید فقط منتظر این اعتبار باشند، بلکه انتظار می‌رود برای جذب اعتبار از سازمان مرکزی و وزارتخانه خود تلاش کنند. تمام ستادهای فرعی در شهرستان‌ها نیز باید به ریاست فرمانداران تشکیل شود.
حقیقی گفت: کمیته‌ای متشکل از بخش خصوصی، خیران و صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان تشکیل شود، تا در راستای برگزاری هرچه بهتر این کنگره به آن‌ها نیز وظایفی سپرده شود. انتظار می‌رود در این شرایط، همه برای برگزاری زیبنده کنگره شهدا کمک کنند. همچنین تمام آثار و اسناد کنگره ۳۰۰۰ شهید استان برای ماندگاری آن باید مکتوب شوند.
وی با تاکید بر فضاسازی مناسب شهرها اظهار کرد: برخی از تصاویر شهدا در داخل شهرها نیاز به تعویض دارند، که بنیاد شهید و امور ایثارگران باید این موضوع را پیگیری کرده و فرمانداران نیز در این رابطه کمک کنند.
انتهای پیام/