اوج خدمت ما به ایثارگران، تکریم و احترام است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۶
کد مطلب : ۳۴۵۲۷۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: اوج خدمت ما به ایثارگران تکریم و احترام است و چیزی جز این نمی‌تواند باشد، خدمت امروز ما به ایثارگران قطره در مقابل دریا هم نیست.
اوج خدمت ما به ایثارگران، تکریم و احترام است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز ۱۲ مردادماه در جلسه موارد خاص بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک ایام دهه ولایت گفت: راه سپاسگزاری و قدردانی از شهدا و حرکت در مسیر آن‌ها که امروز به‌ نوعی برای ما هموار شده است، خدمت به یادگاران این عزیزان است.
وی در ادامه تصریح کرد: خدمت و حمایت همه‌جانبه از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران انجام وظیفه‌ای است که باید به آن افتخار کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: جنس خدمت‌رسانی به ایثارگران متفاوت است. ایثارگران سرمایه‌های کشور هستند و ما علاوه‌بر اینکه ملزم به اجرای قوانین در خصوص جامعه ایثارگری هستیم در بعضی موارد باید تلاش بیشتری جهت رفع مشکلات ایثارگران انجام دهیم، که این همت کارکنان بنیاد را می‌طلبد.
رستمیان در ادامه با اشاره به اینکه خانواده‌‌های شهدا و ایثارگران توقع خاصی از ما ندارند، گفت: اوج خدمت به ایثارگران تکریم و احترام است و چیزی جز این نمی‌تواند باشد؛ خدمت امروز ما به ایثارگران قطره در مقابل دریا هم نیست، امروز چه کسی حاضر است تمامی هستی خود را فدا کند، لذا ایثارگران با تمام وجود تمام هستی خود را فدا کردند.
وی تأکید کرد: مهم‌ترین وظیفه‌ کارکنان بنیاد این است که به خانواده‌‌های شهدا و ایثارگران توجه ویژه کنند و در جهت رفع مشکلات آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.
انتهای پیام/