آموزش‌های كسب مهارت از راه‌های رسيدن ایثارگران به شغل مناسب است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۳۴۵۳۳۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: آموزش‌های كسب مهارت، يكی از راه‌های رسيدن ایثارگران به شغل مناسب است که به همکاری و حمایت سایر مسئولان نیازمند است.
آموزش‌های كسب مهارت از راه‌های رسيدن ایثارگران به شغل مناسب است
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی یکشنبه ۱۲ مردادماه در نشست صمیمی با عبدالرسول دریایی، مدیرکل شیلات استان هرمزگان با اشاره به اینکه رشد و توسعه بدون تعامل و همکاری با یکدیگر مقدور نیست؛ گفت با رشد روزافزون تکنولوژی، بسیاری از کسب و کارها حاصل نوآوری‌ها و ابداعات پیچیده‌تری است. بی‌شک افراد کارآفرین با ابداعات خود تلاش می‌کنند راه‌ها و فرصت‌های جدید را به رشد و تعالی تبدیل کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان تأکید کرد: اگر در زمینه کارآفرینی خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان حمایت شوند، با انگیزه‌ای بیشتر مسیر ترقی و توسعه را طی می‌کنند.
ناوکی ادامه داد: ایثارگرانی که تاکنون از تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کرده‌اند، با بهره‌گیری از کلاس‌های آموزشی تخصصی و همت مضاعف خود توانسته‌اند در توسعه کسب و کار مؤفق شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با اشاره به اینکه حمایت از ایجاد و توسعه طرح‌های اقتصادی، یکی از اهداف این نهاد است، تصریح کرد: آموزش‌های كسب مهارت، يكی از راه‌های رسيدن ایثارگران به شغل مناسب است که به همکاری و حمایت سایر مسئولان نیازمند است.
انتهای پیام/