کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آموزش‌های كسب مهارت از راه‌های رسيدن ایثارگران به شغل مناسب است

13 مرداد 1399 ساعت 13:30

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: آموزش‌های كسب مهارت، يكی از راه‌های رسيدن ایثارگران به شغل مناسب است که به همکاری و حمایت سایر مسئولان نیازمند است.


به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی یکشنبه ۱۲ مردادماه در نشست صمیمی با عبدالرسول دریایی، مدیرکل شیلات استان هرمزگان با اشاره به اینکه رشد و توسعه بدون تعامل و همکاری با یکدیگر مقدور نیست؛ گفت با رشد روزافزون تکنولوژی، بسیاری از کسب و کارها حاصل نوآوری‌ها و ابداعات پیچیده‌تری است. بی‌شک افراد کارآفرین با ابداعات خود تلاش می‌کنند راه‌ها و فرصت‌های جدید را به رشد و تعالی تبدیل کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان تأکید کرد: اگر در زمینه کارآفرینی خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان حمایت شوند، با انگیزه‌ای بیشتر مسیر ترقی و توسعه را طی می‌کنند.
ناوکی ادامه داد: ایثارگرانی که تاکنون از تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کرده‌اند، با بهره‌گیری از کلاس‌های آموزشی تخصصی و همت مضاعف خود توانسته‌اند در توسعه کسب و کار مؤفق شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با اشاره به اینکه حمایت از ایجاد و توسعه طرح‌های اقتصادی، یکی از اهداف این نهاد است، تصریح کرد: آموزش‌های كسب مهارت، يكی از راه‌های رسيدن ایثارگران به شغل مناسب است که به همکاری و حمایت سایر مسئولان نیازمند است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 345331

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/345331/آموزش-های-كسب-مهارت-راه-های-رسيدن-ایثارگران-شغل-مناسب

ايثار
  http://www.isaar.ir