ایثارگران گذشت، فداکاری و وفاداری خود به انقلاب را ثابت کرده‌اند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب : ۳۴۵۳۳۷
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: ایثارگران در روزهایی که کشور به آنان نیاز داشت، گذشت، فداکاری و وفاداری خود به انقلاب را ثابت کرده‌اند.
ایثارگران گذشت، فداکاری و وفاداری خود به انقلاب را ثابت کرده‌اند
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «عبدالرضا دوستان» و «حسن آب‌پر» و جانباز گرانقدر «مرادعلی محمدی» در شهر بدره، مردم بدره را در ولایت‌مداری زبان‌زد عنوان کرد و گفت: ایثارگران در روزهایی که کشور به آنان نیاز داشت، گذشت، فداکاری و وفاداری خود به انقلاب را ثابت کرده‌اند و اکنون زمان آن است که نهایت تلاش خود را به‌کار گیریم تا گوشه‌ای از این ایثار آنان را جبران کنیم.
مدیرکل بنیاد ایلام تجلیل از ایثارگران را یک وظیفه خطیر برای مسئولان نظام دانست و افزود: این دیدارها در راستای قدردانی از ایثار و فداکاری جامعه معزز ایثارگری است، همان‌گونه که مقام معظم رهبری همواره بر دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تأکید دارند.
امام جمعه بدره هم که در این دیدارها، تولیده را همراهی می‌کرد، گفت: خدمتی که بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه ایثارگری ارائه می‌دهد، برای نظام بسیار ارزشمند است.
وی افزود: اینکه امروز کشور و نظام ما به یک قدرت منطقه‌ای و جهانی تبدیل شده، افتخار بزرگی برای مردم ایران است و این افتخار به برکت ایثارگری شهدا و ایثارگران بدست آمده است.
انتهای پیام/