پاداش پایان خدمت شهدا با جدیت پیگیری شود

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب : ۳۴۵۳۴۴
مدیرکل بنیاد استان کردستان در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان «بانه» به پاداش پایان خدمت شهدا اشاره کرد و گفت: تمامی همکاران ما در سطح استان باید با جدیت تمام در این خصوص دقت و اهتمام لازم را به‌عمل آورند.
پاداش پایان خدمت شهدا با جدیت پیگیری شود
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در نشست شورای معاونین بنیاد شهرستان بانه با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، اظهار کرد: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت و از آنان الگو بگیریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با اشاره به اینکه تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک وظیفه دینی و انقلابی بوده، رضایت این عزیزان را همواره هدف اساسی بنیاد خواند و افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بهترین هستی خود را در جهت رضای پروردگار خویش صرف پایداری و ثبات نظام و انقلاب اسلامی کردند، ما نیز باید به‌دست آوردن رضایت جامعه ایثارگری را یک هدف اساسی بدانیم.
نجفی تصریح کرد: بانه به دلیل مرزی بودن، یکی از شهرستان‌های مهم و تاثیرگذار در دوران جنگ بوده است، بنابراین باید بیش از پیش در نمود ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این شهرستان اهتمام و تلاش کنیم.
وی افزود: تکریم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا از افتخارات ما است و باید به پاسداشت سال‌ها مجاهدت شهدا و ایثارگران و همچنین صبر و بردباری خانواده آن‌ها، این مهم مورد توجه همه افراد جامعه به‌ویژه مدیران قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد کردستان اضافه کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یکی از دستگاه‌های پیشتاز در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران است لیکن باتوجه به اوج گیری مجدد ویروس کرونا به منظور حفظ سلامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار با آنها تا حدودی کاهش یافته است.
نجفی تصریح کرد: با خروج از بحران کرونا و با حفظ نکات بهداشتی باید دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و تکریم آنها مجددا رونق یابد.
وی در پایان به پاداش پایان خدمت شهدا اشاره کرد و گفت: تمامی همکاران ما درسطح استان می‌بایست با جدیت تمام در این خصوص دقت و اهتمام لازم را به عمل آورند.
انتهای پیام/